Renay

Ansiennitet : 337 dager
Generell rangering : 367.
Reservere : 3 565 466 equus
Tidligere eiere
Ridehest Selle Français Svart fuks
22:00
Energi
22%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5383.63

utholdenhet
153.066
306.13
hurtighet
920.684
1841.37
dressur
670.572
1341.14
galopp
86.5585
173.12
trav
107.44
214.88
hopp
753.493
1506.99
Rase: Selle FrançaisAlder: 6 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 170 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 486 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 05/08/2019
Oppdretter: pepsimax Gevinst: 92 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 02051
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 7031.35
utholdenhet914.89  galopp730.95
hurtighet1624.38  trav633.26
dressur1300.79  hopp1827.07
BLUP:
46.19
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
914.89
914.89
hurtighet
1624.38
1624.38
1624.38
dressur
1300.79
1300.79
galopp
730.957
730.957
trav
633.26
633.26
hopp
1827.07
1827.07
1827.07
Hesten har 647 ferdighetsstjerner.

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Slain|7031 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom