wikaila

Ansiennitet : 305 dager
Generell rangering : 333.
Reservere : 587 254 equus
Tidligere eiere
Ridehest Selle Français Skimlet
11:00
Energi
97%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 4904.19

utholdenhet
222.529
445.06
hurtighet
521.76
1043.52
dressur
749.8445
1499.69
galopp
253.2815
506.56
trav
168.402
336.80
hopp
536.2765
1072.55
Rase: Selle FrançaisAlder: 6 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 170 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 459 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 04/01/2020
Oppdretter: cupcakecat Gevinst: 730 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0045
Terreng 0000
Sprangridning 0322
Dressur 0224
Genetisk potensial Totalt: 7064.30
utholdenhet919.02  galopp734.11
hurtighet1632.39  trav636.35
dressur1306.49  hopp1835.93
BLUP:
-8.95
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Oisin Free spirit
Stammor: Vicki Equus ferus caballusღ
Selle Français
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
919.026
919.026
hurtighet
1632.39
1632.39
1632.39
dressur
1306.49
1306.49
galopp
734.115
734.115
trav
636.35
636.35
hopp
1835.93
1835.93
1835.93
Hesten har 649 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Blakken er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom