Phoenix

Ansiennitet : 1237 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 5 540 275 equus
Tidligere eiere
Ridehest Tennessee Walker Fuks
11:00
Energi
68%
Helse
67%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7495.48

utholdenhet
933.5345
1867.07
hurtighet
512.235
1024.47
dressur
842.535
1685.07
galopp
110.535
221.07
trav
1134.8895
2269.78
hopp
214.0105
428.02
Rase: Tennessee WalkerAlder: 27 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 160 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 462 kg
Pelstype: Fuks Født den: 10/07/2021
Oppdretter: Pensjonert oppdretter Gevinst: 477 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0007
Terreng 0035
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 7687.64
utholdenhet1662.52  galopp723.32
hurtighet923.83  trav2021.83
dressur1513.23  hopp842.90
BLUP:
60.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1662.52
1662.52
1662.52
hurtighet
923.83
923.83
dressur
1513.23
1513.23
galopp
723.32
723.32
trav
2021.83
2021.83
2021.83
hopp
842.908
842.908
Merren har 713 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
10. desember 2026
Boks:
boks 2** vanntrau lin
Fordeler:
fôr gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom