Tris

Ansiennitet : 2406 dager
Generell rangering : 21.
Reservere : 229 073 equus
Tidligere eiere
Ridehest Berberhest Rødbrun
11:00
Energi
63%
Helse
28%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5417.86

utholdenhet
829.627
1659.25
hurtighet
764.207
1528.41
dressur
700.3645
1400.73
galopp
92.958
185.92
trav
57.624
115.25
hopp
264.1475
528.29
Rase: BerberhestAlder: 30 år
Dyreart: RidehestHøyde: 159 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 461 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 21/12/2021
Oppdretter: EbonyVortex Gevinst: 133 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0010
Travløp 0001
Terreng 0010
Sprangridning 0001
Dressur 0010
Genetisk potensial Totalt: 7351.12
utholdenhet1855.17  galopp655.31
hurtighet1539.54  trav504.14
dressur1472.74  hopp1324.20
BLUP:
30.61
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1855.17
1855.17
1855.17
hurtighet
1539.54
1539.54
dressur
1472.74
1472.74
galopp
655.318
655.318
trav
504.149
504.149
hopp
1324.2
1324.2
Merren har 678 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +12, hurtighet: +12, dressur: +12, galopp: +12, trav: +12, sprang: +12

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
22. november 2026
Boks:
boks 1* lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* western-salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom