SiljeMariell03

Ansiennitet : 414 dager
Generell rangering : 259.
Reservere : 8 801 155 equus
Tidligere eiere

Klovnefisk

compagnonclownfish
pluie
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 25491.75

utholdenhet
2279.75
4559.50
hurtighet
2590.625
5181.25
dressur
3212.375
6424.75
galopp
1036.25
2072.50
trav
1865.25
3730.50
hopp
1761.625
3523.25
Rase: GuddommeligAlder: 513 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 171 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 485 kg
Pelstype: Guddommelig Født den: 28/12/2022
Oppdretter: SiljeMariell03 Gevinst: 60 305 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 020510
Cutting 0231010
Trail class 0491515
Reining 0813
Western pleasure 01272
Genetisk potensial Totalt: 974.00
utholdenhet203.37  galopp164.80
hurtighet256.94  trav53.47
dressur184.09  hopp111.33
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia

Dyktighet

utholdenhet
203.37
203.37
hurtighet
256.94
256.94
dressur
184.09
galopp
164.8
hopp
111.33
Merren har 45 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Regn er en av Vannhestene.

Regn er en guddommelig merr som har evnen til å flytte om på ferdighetene sine.

Ferdighetene hennes endrer seg hver dag. En dag er hun god i galopp, dagen etter kan hun ha god utholdenhet …

Hun kan formere seg én gang med Geysir, og bære frem et unikt føll. Sky.

Regn øker avkastningen til avlinger med 5% (aktiv fra de neste avlingene du sår, ikke gyldig for oppdrett av kyr).

Spill:
Øk ridesenterets avlinger med 5% (gjelder ikke avlinger som allerede vokser når du får hesten)
VIP:
Legg hester automatisk når de stellespucevip

Regn kan ikke selges.

Se en liste over alle som eier Regn

Ridesenter

Regn er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Regn kan ikke avles.
arbreStamtre
chevalAvkom