silvr

Ansiennitet : 4466 dager
Generell rangering : 1.
Reservere : 40 004 293 equus
Tidligere eiere
Ponni Welsh Linfarget fuks
16:45
Energi
37%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 15620.89

utholdenhet
1251.845
2503.69
hurtighet
1546.7975
3093.59
dressur
1586.9365
3173.87
galopp
2219.677
4439.35
trav
244.3845
488.77
hopp
960.806
1921.61
Rase: WelshAlder: 2 år
Dyreart: PonniHøyde: 131 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 297 kg
Pelstype: Linfarget fuks Født den: 04/01/2023
Oppdretter: silvr

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 16431.96
utholdenhet2777.25  galopp4341.85
hurtighet3431.66  trav897.64
dressur3104.15  hopp1879.40
BLUP:
-85.32
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2777.25
2777.25
2777.25
hurtighet
3431.66
3431.66
3431.66
3431.66
dressur
3104.15
3104.15
3104.15
3104.15
galopp
4341.85
4341.85
4341.85
4341.85
trav
897.647
897.647
hopp
1879.4
1879.4
1879.4
Hesten har 1586 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

c er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertc kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 2 år år gammel!

Informasjon