silvr

Ansiennitet : 4466 dager
Generell rangering : 1.
Reservere : 40 004 223 equus
Tidligere eiere
Ponni Welsh Linfarget leverfuks
16:45
Energi
34%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 14425.37

utholdenhet
1258.3295
2516.66
hurtighet
1554.837
3109.67
dressur
1554.1375
3108.28
galopp
2173.772
4347.54
trav
137.094
274.19
hopp
534.517
1069.03
Rase: WelshAlder: 2 år
Dyreart: PonniHøyde: 130 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 296 kg
Pelstype: Linfarget leverfuks Født den: 06/01/2023
Oppdretter: silvr

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 16451.34
utholdenhet2780.53  galopp4346.93
hurtighet3435.72  trav898.68
dressur3107.83  hopp1881.64
BLUP:
-86.60
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2780.53
2780.53
2780.53
hurtighet
3435.72
3435.72
3435.72
3435.72
dressur
3107.83
3107.83
3107.83
3107.83
galopp
4346.94
4346.94
4346.94
4346.94
trav
898.682
898.682
hopp
1881.64
1881.64
1881.64
Merren har 1588 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

f er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertf kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 2 år år gammel!

Informasjon