silvr

Ansiennitet : 4465 dager
Generell rangering : 1.
Reservere : 40 164 445 equus
Tidligere eiere
Ponni Welsh Rødbrun
22:15
Energi
35%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 14747.64

utholdenhet
1273.8935
2547.79
hurtighet
1573.929
3147.86
dressur
1572.804
3145.61
galopp
2199.8235
4399.65
trav
139.853
279.71
hopp
613.5165
1227.03
Rase: WelshAlder: 2 år
Dyreart: PonniHøyde: 131 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 300 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 27/01/2023
Oppdretter: silvr

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 16588.39
utholdenhet2803.77  galopp4383.26
hurtighet3464.14  trav906.07
dressur3133.88  hopp1897.26
BLUP:
-84.84
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2803.77
2803.77
2803.77
hurtighet
3464.14
3464.14
3464.14
3464.14
dressur
3133.88
3133.88
3133.88
3133.88
galopp
4383.26
4383.26
4383.26
4383.26
trav
906.078
906.078
hopp
1897.26
1897.26
1897.26
Merren har 1602 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

f er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertf kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 2 år år gammel!

Informasjon