Redemption

Ansiennitet : 848 dager
Generell rangering : 59.
Reservere : 7 433 228 equus
Tidligere eiere
Ridehest Knabstruper Fuks med flekkete teppe
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 3276.47

utholdenhet
149.7185
299.44
hurtighet
186.9275
373.86
dressur
412.414
824.83
galopp
243.2805
486.56
trav
327.9275
655.86
hopp
317.968
635.94
Rase: KnabstruperAlder: 3 år
Dyreart: RidehestHøyde: 164 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 481 kg
Pelstype: Fuks med flekkete teppe Født den: 22/06/2023
Oppdretter: Redemption

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 16891.23
utholdenhet1545.08  galopp2510.64
hurtighet1929.07  trav3376.57
dressur4248.46  hopp3281.41
BLUP:
-86.85
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1545.08
1545.08
hurtighet
1929.07
1929.07
1929.07
dressur
4248.46
4248.46
4248.46
4248.46
galopp
2510.64
2510.64
2510.64
trav
3376.57
3376.57
3376.57
3376.57
hopp
3281.41
3281.41
3281.41
3281.41
Hesten har 1632 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

C 16891 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

C 16891 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom