mayafey

Ansiennitet : 1261 dager
Generell rangering : 213.
Reservere : 653 078 equus
Tidligere eiere

Røyskatt

compagnonhermine
iapyx
08:00
Energi
76%
Helse
75%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 929.00

utholdenhet
90
180.00
hurtighet
149.5
299.00
dressur
45
90.00
galopp
67.5
135.00
trav
67.5
135.00
hopp
45
90.00
Rase: GuddommeligAlder: 3102 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 151 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 352 kg
Pelstype: Guddommelig Født den: 01/09/2023
Oppdretter: mayafey Gevinst: 4 722 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0226
Cutting 0021
Trail class 0001
Reining 0002
Western pleasure 0103
Genetisk potensial Totalt: 900.00
utholdenhet180.00  galopp135.00
hurtighet270.00  trav135.00
dressur90.00  hopp90.00
BLUP:
62.32
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia

Dyktighet

utholdenhet
180
hurtighet
270
270
galopp
135
trav
135
Hesten har 35 ferdighetsstjerner.

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

clochesKopper

hurtighet: +6, dressur: +6, sprang: +6

eperonsSporer

utholdenhet: +9, hurtighet: +9, dressur: +9, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

longeLonge

dressur: +12, galopp: +10, trav: +10

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern2xvertblanc2** western-salunderlag

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2


Iapyx er en av de guddommelige vindhestene.

Du kan ta med denne hesten på ridetur over havet for å øke hestens vindstyrke, eller over fjellet for å øke hestens ferdigheter.

Rideturer over sletter øker både ferdighetene og vindstyrken deres.

Frem til hesten er 3100 år gammel, vil Iapyx skape en storm når vindstyrken når 100%.

Når stormen er over, vil du få en av disse premiene:

eclairzeus  Zevs' tordenkile
pass  10 x Pass
cadeau  en annen overraskelse
Vindretningen endres hver dag. Den bestemmer ferdighetspoengene og vindstyrken hesten kan få, i tillegg til en ferdighetsbonus eller senkning.


Iapyx kan ikke selges.

Se en liste over alle som eier Iapyx

Ridesenter

Iapyx er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Iapyx kan ikke avles.
arbreStamtre