Peppermynte

Ansiennitet : 1557 dager
Generell rangering : 402.
Reservere : 580 784 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Svart fuks
10:00
Energi
82%
Helse
100%
Moral
84%

Ferdigheter

Totalt: 2424.61

utholdenhet
76.3995
152.80
hurtighet
82.573
165.15
dressur
786.9005
1573.80
galopp
130.225
260.45
trav
44.126
88.25
hopp
92.0815
184.16
Rase: FullblodshestAlder: 5 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 166 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 485 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 24/09/2023
Oppdretter: Castilla Gevinst: 299 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0002
droite
Genetisk potensial Totalt: 10550.80
utholdenhet1196.82  galopp2809.60
hurtighet2205.96  trav573.40
dressur1989.18  hopp1775.83
BLUP:
-47.57
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Corian ★Cʟᴀss Oғ Tɪᴛᴀɴs★
Stammor: Hesten forsvant
Fullblodshest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
1196.82
1196.82
hurtighet
2205.97
2205.97
2205.97
dressur
1989.18
1989.18
1989.18
galopp
2809.6
2809.6
2809.6
trav
573.404
573.404
hopp
1775.83
1775.83
1775.83
Merren har 997 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Svart fuks er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom