Babapapa

Ansiennitet : 3162 dager
Generell rangering : 17.
Reservere : 98 942 equus
Tidligere eiere

Rosetter

09:30
Energi
76%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 24350.49

utholdenhet
2045.755
4091.51
hurtighet
2562.69
5125.38
dressur
2287.04
4574.08
galopp
3465.02
6930.04
trav
429.9825
859.97
hopp
1384.76
2769.52
Rase: WelshAlder: 27 år
Dyreart: PonniHøyde: 132 cm
Kjønn: vallakVekt: 379 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 31/10/2023
Oppdretter: silvr Gevinst: 52 552 Equus
Genetisk potensial Totalt: 18480.01
utholdenhet3122.80  galopp4884.01
hurtighet3859.27  trav1008.98
dressur3491.14  hopp2113.81
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3122.8
3122.8
3122.8
3122.8
hurtighet
3859.27
3859.27
3859.27
3859.27
dressur
3491.14
3491.14
3491.14
3491.14
galopp
4884.01
4884.01
4884.01
4884.01
4884.01
trav
1008.98
1008.98
hopp
2113.81
2113.81
2113.81
Hesten har 1791 ferdighetsstjerner.

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

maleVallak

utholdenhet: +8, hurtighet: +8, dressur: +4

clochesKopper

hurtighet: +6, dressur: +6, sprang: +6

eperonsSporer

utholdenhet: +9, hurtighet: +9, dressur: +9, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

falabellaFalabella

hurtighet: +8, dressur: +7, galopp: +9

longeLonge

dressur: +12, galopp: +10, trav: +10

brideclassiqueposeidonPoseidons hodelag

utholdenhet: +6, hurtighet: +6, dressur: +6, galopp: +6, trav: +6, sprang: +6

selleclassiqueposeidonPoseidons sal

utholdenhet: +6, hurtighet: +6, dressur: +6, galopp: +6, trav: +6, sprang: +6

cramponsBrodder

galopp: +12

tapisclassiqueposeidonPoseidons salunderlag

utholdenhet: +6, hurtighet: +6, dressur: +6, galopp: +6, trav: +6, sprang: +6

bonnetposeidonPoseidons ørehette

utholdenhet: +6, hurtighet: +6, dressur: +6, galopp: +6, trav: +6, sprang: +6

bandeposeidonPoseidons bandasjer

utholdenhet: +6, hurtighet: +6, dressur: +6, galopp: +6, trav: +6, sprang: +6


Grand Prix

januar 2024
coupewestern9 coupewestern9 coupewestern10
desember 2023
coupewestern7 coupewestern6 coupewestern7 coupewestern8

Ridesenter

Karl-Heinz er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Karl-Heinz er en vallak og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom