Donna

Ansiennitet : 1811 dager
Generell rangering : 9.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Arbeidshest Trommehest Brun tobiano
21:15
Energi
20%
Helse
100%
Moral
86%

Ferdigheter

Totalt: 5392.05

utholdenhet
466.196
932.39
hurtighet
266.324
532.65
dressur
983.7855
1967.57
galopp
339.503
679.01
trav
493.646
987.29
hopp
146.572
293.14
Rase: TrommehestAlder: 10 år 10 måneder
Dyreart: ArbeidshestHøyde: 185 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 845 kg
Pelstype: Brun tobiano Født den: 17/12/2023
Oppdretter: silvr Gevinst: 2 029 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 062610
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 02610
Western pleasure 0052
droite
Genetisk potensial Totalt: 12824.33
utholdenhet2324.01  galopp1692.44
hurtighet1038.04  trav2880.80
dressur3432.06  hopp1456.98
BLUP:
6.97
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2324.01
2324.01
2324.01
hurtighet
1038.04
1038.04
dressur
3432.06
3432.06
3432.06
3432.06
galopp
1692.44
1692.44
1692.44
trav
2880.8
2880.8
2880.8
hopp
1456.98
1456.98
Hesten har 1226 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

falabellaFalabella

utholdenhet: +8, hurtighet: +9, galopp: +7

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

ææææææææææææææææææææ er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0 / 3
arbreStamtre
chevalAvkom