silvr

Ansiennitet : 4460 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 39 695 801 equus
Tidligere eiere
Arbeidshest Trommehest Svart Tovero
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
90%

Ferdigheter

Totalt: 10544.26

utholdenhet
1160.1255
2320.25
hurtighet
223.1645
446.33
dressur
1796.3835
3592.77
galopp
362.0395
724.08
trav
1532.402
3064.80
hopp
198.014
396.03
Rase: TrommehestAlder: 3 år 6 måneder
Dyreart: ArbeidshestHøyde: 184 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 904 kg
Pelstype: Svart Tovero Født den: 28/12/2023
Oppdretter: silvr Gevinst: 331 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0034
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 16838.37
utholdenhet3060.37  galopp2220.01
hurtighet1368.44  trav3801.95
dressur4457.64  hopp1929.96
BLUP:
-58.48
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3060.37
3060.37
3060.37
hurtighet
1368.44
1368.44
dressur
4457.64
4457.64
4457.64
4457.64
galopp
2220.01
2220.01
2220.01
trav
3801.95
3801.95
3801.95
3801.95
hopp
1929.96
1929.96
1929.96
Merren har 1627 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +24, hurtighet: +24, dressur: +24, galopp: +24, trav: +24, sprang: +24

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

falabellaFalabella

utholdenhet: +8, hurtighet: +9, galopp: +7

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
8. desember 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0 / 3
arbreStamtre
chevalAvkom