silvr

Ansiennitet : 4460 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 40 768 174 equus
Tidligere eiere
Arbeidshest Trommehest Svart Tovero
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 9931.44

utholdenhet
814.966
1629.93
hurtighet
182.3795
364.76
dressur
1871.6245
3743.25
galopp
295.7145
591.43
trav
1598.315
3196.63
hopp
202.7205
405.44
Rase: TrommehestAlder: 3 år 4 måneder
Dyreart: ArbeidshestHøyde: 182 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 892 kg
Pelstype: Svart Tovero Født den: 03/01/2024
Oppdretter: silvr Gevinst: 72 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0021
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0020
Genetisk potensial Totalt: 17002.34
utholdenhet3091.91  galopp2240.26
hurtighet1381.66  trav3840.89
dressur4498.39  hopp1949.23
BLUP:
-63.06
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3091.91
3091.91
3091.91
3091.91
hurtighet
1381.66
1381.66
dressur
4498.39
4498.39
4498.39
4498.39
galopp
2240.26
2240.26
2240.26
trav
3840.89
3840.89
3840.89
3840.89
hopp
1949.23
1949.23
1949.23
Merren har 1644 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +24, hurtighet: +24, dressur: +24, galopp: +24, trav: +24, sprang: +24

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

falabellaFalabella

utholdenhet: +8, hurtighet: +9, galopp: +7

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
8. desember 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0 / 3
arbreStamtre
chevalAvkom