Lukas

Ansiennitet : 4679 dager
Generell rangering : 6.
Reservere : 396 625 equus
Tidligere eiere
Ridehest Akhal-Teke Blakk
21:00
Energi
27%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5786.82

utholdenhet
947.112
1894.22
hurtighet
333.4865
666.97
dressur
747.161
1494.32
galopp
225.26
450.52
trav
194.26
388.52
hopp
446.1285
892.26
Rase: Akhal-TekeAlder: 6 år
Dyreart: RidehestHøyde: 164 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 477 kg
Pelstype: Blakk Født den: 04/01/2024
Oppdretter: Lukas Gevinst: 2 504 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0011
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 003327
Genetisk potensial Totalt: 18102.02
utholdenhet4795.21  galopp2065.09
hurtighet3057.26  trav984.09
dressur3782.28  hopp3418.09
BLUP:
-50.87
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4795.21
4795.21
4795.21
4795.21
4795.21
hurtighet
3057.26
3057.26
3057.26
dressur
3782.28
3782.28
3782.28
3782.28
galopp
2065.09
2065.09
2065.09
trav
984.09
984.09
hopp
3418.09
3418.09
3418.09
3418.09
Hesten har 1753 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +7, hurtighet: +7, dressur: +7, galopp: +7, trav: +7, sprang: +7

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

falabellaFalabella

utholdenhet: +8, dressur: +7, trav: +9

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
5. november 2026
Boks:
boks 1* lin
Fordeler:
gulrot

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

C 95.21 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom