æslær

Ansiennitet : 263 dager
Generell rangering : 732.
Reservere : 4 860 924 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Brun
11:45
Energi
93%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 6460.53

utholdenhet
61.367
122.73
hurtighet
109.0275
218.06
dressur
920.014
1840.03
galopp
1285.0725
2570.14
trav
31.644
63.29
hopp
823.1395
1646.28
Rase: FullblodshestAlder: 7 år
Dyreart: RidehestHøyde: 168 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 490 kg
Pelstype: Brun Født den: 26/02/2024
Oppdretter: æslær

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 12452.67
utholdenhet1424.21  galopp3289.84
hurtighet2600.71  trav680.47
dressur2353.21  hopp2104.21
BLUP:
-12.05
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Hesten forsvant
Stammor: Vera | 12531 Alvelands
Fullblodshest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
1424.21
1424.21
hurtighet
2600.72
2600.72
2600.72
dressur
2353.21
2353.21
2353.21
galopp
3289.84
3289.84
3289.84
3289.84
trav
680.472
680.472
hopp
2104.22
2104.22
2104.22
Merren har 1189 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +10, hurtighet: +10, dressur: +10, galopp: +10, trav: +10, sprang: +10

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

Frem til:
7. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Ultralyd

echographie1 hoppeføll av rasen Fullblodshest og med pelsfargen Blakk.

Drektighet

chevalSiden: 10 måneder
maleStamfar: 13 694.55 3% pels Newfie-Östervall

Informasjon:

reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom