Lukas

Ansiennitet : 4679 dager
Generell rangering : 6.
Reservere : 404 305 equus
Tidligere eiere
Ridehest Akhal-Teke Epleskimmel
21:00
Energi
27%
Helse
100%
Moral
92%

Ferdigheter

Totalt: 5662.39

utholdenhet
985.3175
1970.63
hurtighet
310.9055
621.81
dressur
775.457
1550.91
galopp
210.0015
420.00
trav
202.0915
404.18
hopp
347.423
694.85
Rase: Akhal-TekeAlder: 5 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 165 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 484 kg
Pelstype: Epleskimmel Født den: 23/02/2024
Oppdretter: Lukas Gevinst: 1 860 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 00229
Genetisk potensial Totalt: 18711.47
utholdenhet4963.07  galopp2134.16
hurtighet3159.61  trav1018.61
dressur3905.30  hopp3530.72
BLUP:
-58.17
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4963.07
4963.07
4963.07
4963.07
4963.07
hurtighet
3159.61
3159.61
3159.61
3159.61
dressur
3905.3
3905.3
3905.3
3905.3
galopp
2134.16
2134.16
2134.16
trav
1018.61
1018.61
hopp
3530.72
3530.72
3530.72
3530.72
Merren har 1814 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +7, hurtighet: +7, dressur: +7, galopp: +7, trav: +7, sprang: +7

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

falabellaFalabella

utholdenhet: +8, dressur: +7, trav: +9

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
19. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
gulrot

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

F er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom