Lukas

Ansiennitet : 4679 dager
Generell rangering : 6.
Reservere : 417 489 equus
Tidligere eiere
Ridehest Akhal-Teke Epleskimmel
10:00
Energi
82%
Helse
100%
Moral
89%

Ferdigheter

Totalt: 4619.77

utholdenhet
702.6455
1405.29
hurtighet
325.9165
651.83
dressur
552.729
1105.46
galopp
220.265
440.53
trav
144.114
288.23
hopp
364.2155
728.43
Rase: Akhal-TekeAlder: 3 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 165 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 483 kg
Pelstype: Epleskimmel Født den: 04/03/2024
Oppdretter: Lukas Gevinst: 139 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0001
Genetisk potensial Totalt: 18816.71
utholdenhet4992.35  galopp2146.83
hurtighet3176.57  trav1024.41
dressur3926.69  hopp3549.86
BLUP:
-82.04
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4992.35
4992.35
4992.35
4992.35
4992.35
hurtighet
3176.57
3176.57
3176.57
3176.57
dressur
3926.69
3926.69
3926.69
3926.69
galopp
2146.83
2146.83
2146.83
trav
1024.41
1024.41
hopp
3549.86
3549.86
3549.86
3549.86
Hesten har 1824 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +7, hurtighet: +7, dressur: +7, galopp: +7, trav: +7, sprang: +7

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

falabellaFalabella

utholdenhet: +8, dressur: +7, trav: +9

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
19. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
gulrot

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

C 92.35 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom