Phoenix

Ansiennitet : 1236 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 5 504 693 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart fuks
11:00
Energi
47%
Helse
10%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2304.09

utholdenhet
123.3765
246.75
hurtighet
100.409
200.82
dressur
361.982
723.96
galopp
56.7005
113.40
trav
244.364
488.73
hopp
265.213
530.43
Rase: NokotahestAlder: 31 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 147 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 429 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 11/03/2024
Oppdretter: Rikitikitavi

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 19312.04
utholdenhet2559.37  galopp1160.73
hurtighet2172.71  trav4327.45
dressur5095.35  hopp3996.42
BLUP:
-18.83
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2559.37
2559.37
2559.37
hurtighet
2172.71
2172.71
2172.71
dressur
5095.36
5095.36
5095.36
5095.36
5095.36
galopp
1160.73
1160.73
trav
4327.45
4327.45
4327.45
4327.45
hopp
3996.42
3996.42
3996.42
3996.42
Hesten har 1874 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

кач er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom