CarambaKosmos

Ansiennitet : 3507 dager
Generell rangering : 10.
Reservere : 21 941 686 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Svart
11:00
Energi
82%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 23312.69

utholdenhet
1333.129
2666.26
hurtighet
2440.8695
4881.74
dressur
2202.0105
4404.02
galopp
3087.6445
6175.29
trav
623.2705
1246.54
hopp
1969.4225
3938.84
Rase: FullblodshestAlder: 15 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 165 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 482 kg
Pelstype: Svart Født den: 08/04/2024
Oppdretter: CarambaKosmos Gevinst: 1 246 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 02000
Terreng 09115
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 19455.27
utholdenhet2225.21  galopp5142.59
hurtighet4063.02  trav1061.60
dressur3675.53  hopp3287.30
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2225.22
2225.22
2225.22
hurtighet
4063.02
4063.02
4063.02
4063.02
dressur
3675.53
3675.53
3675.53
3675.53
galopp
5142.59
5142.59
5142.59
5142.59
5142.59
trav
1061.61
1061.61
hopp
3287.3
3287.3
3287.3
3287.3
Hesten har 1889 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +17, hurtighet: +17, dressur: +17, galopp: +17, trav: +17, sprang: +17

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Frem til:
24. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Ƈ 455.27 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom