Stalljenta Maria

Ansiennitet : 632 dager
Generell rangering : 158.
Reservere : 6 198 527 equus
Tidligere eiere
Føll Nokotahest Svart Overo
09:15
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5742.38

utholdenhet
380.355
760.71
hurtighet
323.0215
646.04
dressur
757.5735
1515.15
galopp
172.6305
345.26
trav
643.493
1286.99
hopp
594.1155
1188.23
Rase: NokotahestAlder: 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 118 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 153 kg
Pelstype: Svart Overo Født den: 08/06/2024
Oppdretter: Stalljenta Maria

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 18547.73
utholdenhet2457.07  galopp1115.18
hurtighet2086.69  trav4156.93
dressur4893.89  hopp3837.96
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2457.07
2457.07
2457.07
hurtighet
2086.7
2086.7
2086.7
dressur
4893.89
4893.89
4893.89
4893.89
4893.89
galopp
1115.18
1115.18
trav
4156.93
4156.93
4156.93
4156.93
hopp
3837.96
3837.96
3837.96
3837.96
Merren har 1797 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

1797 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

pictoalert1797 kan trene fra 2 år.
Hun er bare 6 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalert1797 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 6 måneder år gammel!

Informasjon