Maruu

Ansiennitet : 1552 dager
Generell rangering : 47.
Reservere : 5 057 112 equus
Tidligere eiere
flocon
08:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 0.00

utholdenhet
0
0.00
hurtighet
0
0.00
dressur
0
0.00
galopp
0
0.00
trav
0
0.00
hopp
0
0.00
Rase: GuddommeligAlder: 7 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 148 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 437 kg
Pelstype: Guddommelig Født den: 19/08/2024
Oppdretter: Maruu Gevinst: 15 269 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0121
Travløp 0211
Terreng 0725
Sprangridning 0221
Dressur 0414
droite
Genetisk potensial Totalt: 1532.00
utholdenhet319.88  galopp259.20
hurtighet404.14  trav84.11
dressur289.55  hopp175.11
BLUP:
69.62
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
319.88
319.88
hurtighet
404.14
404.14
dressur
289.55
289.55
galopp
259.21
259.21
hopp
175.11
Hesten har 96 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +19, hurtighet: +19, dressur: +19, galopp: +19, trav: +19, sprang: +19

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Snøfnugg er en av Vannhestene.

Snøfnugg er sønn av Frost og Hav.

Ferdighetene hans forandrer seg hver dag avhengig av temperaturen:

Jo kaldere det er, desto kraftigere blir Snøfnugg!

Snøfnugg kan ikke selges.

Se en liste over alle som eier Snøfnugg

Ridesenter

Frem til:
15. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom