rebs.kol

Ansiennitet : 346 dager
Generell rangering : 204.
Reservere : 2 279 289 equus
Tidligere eiere
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 9850.46

utholdenhet
532.2755
1064.55
hurtighet
976.3525
1952.70
dressur
977.4625
1954.92
galopp
1374.23
2748.46
trav
194.2285
388.46
hopp
870.683
1741.37
Rase: FullblodshestAlder: 9 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 167 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 453 kg
Pelstype: Brun Født den: 09/08/2024
Oppdretter: rebs.kol

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 13432.74
utholdenhet1535.15  galopp3559.13
hurtighet2812.83  trav729.29
dressur2537.48  hopp2258.86
BLUP:
75.58
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1535.15
1535.15
hurtighet
2812.83
2812.83
2812.83
dressur
2537.48
2537.48
2537.48
galopp
3559.13
3559.13
3559.13
3559.13
trav
729.291
729.291
hopp
2258.86
2258.86
2258.86
Hesten har 1285 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +17, hurtighet: +17, dressur: +17, galopp: +17, trav: +17, sprang: +17

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

tapisclassique2xnoirblanc2** klassisk salunderlag

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bonnet2xnoirblanc2** Ørehette

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bande2xblanc2** Bandasjer

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bonuscouleurFarge

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2


Ridesenter

Frem til:
20. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** westernsal 3*** western-hodelag 1* western-salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom