rebs.kol

Ansiennitet : 346 dager
Generell rangering : 204.
Reservere : 2 279 289 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Leverfuks
19:30
Energi
21%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 8491.96

utholdenhet
173.118
346.24
hurtighet
948.01
1896.02
dressur
939.415
1878.83
galopp
1319.621
2639.24
trav
29.2155
58.43
hopp
836.6015
1673.20
Rase: FullblodshestAlder: 7 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 167 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 463 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 05/09/2024
Oppdretter: rebs.kol

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 13464.47
utholdenhet1538.69  galopp3568.08
hurtighet2819.44  trav731.14
dressur2543.48  hopp2263.63
BLUP:
7.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1538.69
1538.69
hurtighet
2819.44
2819.44
2819.44
dressur
2543.49
2543.49
2543.49
galopp
3568.08
3568.08
3568.08
3568.08
trav
731.142
731.142
hopp
2263.63
2263.63
2263.63
Hesten har 1289 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +18, hurtighet: +18, dressur: +18, galopp: +18, trav: +18, sprang: +18

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
20. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom