Stalljenta Maria

Ansiennitet : 631 dager
Generell rangering : 158.
Reservere : 6 197 107 equus
Tidligere eiere
Føll Nokotahest Brun overo
18:30
Energi
23%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5970.68

utholdenhet
395.8995
791.80
hurtighet
335.9865
671.97
dressur
787.1435
1574.29
galopp
180.4775
360.95
trav
668.387
1336.77
hopp
617.4455
1234.89
Rase: NokotahestAlder: 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 126 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 190 kg
Pelstype: Brun overo Født den: 14/09/2024
Oppdretter: Stalljenta Maria

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 19075.25
utholdenhet2527.56  galopp1146.65
hurtighet2143.50  trav4274.28
dressur5035.53  hopp3947.73
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Atlas 1849 Dragon blood
Stammor: Shadowfax 1850 Dragon blood
Nokotahest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
2527.56
2527.56
2527.56
hurtighet
2143.5
2143.5
2143.5
dressur
5035.53
5035.53
5035.53
5035.53
5035.53
galopp
1146.65
1146.65
trav
4274.28
4274.28
4274.28
4274.28
hopp
3947.73
3947.73
3947.73
3947.73
Hesten har 1850 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +14, hurtighet: +14, dressur: +14, galopp: +14, trav: +14, sprang: +14


Ridesenter

Frem til:
30. oktober 2026
Boks:
boks 3*** lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr

Trening

pictoalerthann 1850 kan trene fra 2 år.
Han er bare 10 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalerthann 1850 kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 10 måneder år gammel!

Informasjon