Spekki

Ansiennitet : 862 dager
Generell rangering : 112.
Reservere : 20 178 917 equus
Tidligere eiere
normal
18:00
Energi
29%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 18798.46

utholdenhet
1239.116
2478.23
hurtighet
1058.519
2117.04
dressur
2569.1095
5138.22
galopp
479.649
959.30
trav
2109.0245
4218.05
hopp
1943.81
3887.62
Rase: NokotahestAlder: 24 år
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 445 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 15/10/2024
Oppdretter: Spekki Gevinst: 10 542 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0131010
Travløp 0127
Terreng 07145
Sprangridning 00116
Dressur 05116
Genetisk potensial Totalt: 18742.13
utholdenhet2483.46  galopp1126.42
hurtighet2107.94  trav4200.92
dressur4944.87  hopp3878.52
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Hesten forsvant
Stammor: Peat Furuberget
Nokotahest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
2483.46
2483.46
2483.46
hurtighet
2107.94
2107.94
2107.94
dressur
4944.87
4944.87
4944.87
4944.87
4944.87
galopp
1126.42
1126.42
trav
4200.92
4200.92
4200.92
4200.92
hopp
3878.52
3878.52
3878.52
3878.52
Hesten har 1817 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +16, hurtighet: +16, dressur: +16, galopp: +16, trav: +16, sprang: +16

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

hauntedtrailridingdiaryHjemsøkt turdagbok

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11


Ridesenter

Navn:
Frem til:
22. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj halm
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom