Kinex3

Ansiennitet : 1955 dager
Generell rangering : 159.
Reservere : 1 176 982 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Fuks
18:00
Energi
21%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3583.76

utholdenhet
151.443
302.89
hurtighet
623.5075
1247.02
dressur
286.512
573.02
galopp
398.6265
797.25
trav
74.971
149.94
hopp
256.818
513.64
Rase: FullblodshestAlder: 2 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 167 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 414 kg
Pelstype: Fuks Født den: 25/10/2024
Oppdretter: Luna94

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 12677.00
utholdenhet1445.61  galopp3349.85
hurtighet2647.64  trav691.48
dressur2397.59  hopp2144.82
BLUP:
-83.76
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1445.61
1445.61
hurtighet
2647.64
2647.64
2647.64
dressur
2397.59
2397.59
2397.59
galopp
3349.85
3349.85
3349.85
3349.85
trav
691.486
691.486
hopp
2144.82
2144.82
2144.82
Hesten har 1210 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

Frem til:
31. oktober 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertHingst kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 2 år 4 måneder år gammel!

Informasjon