Ygritte

Ansiennitet : 1479 dager
Generell rangering : 126.
Reservere : 48 839 288 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Linfarget fuks
18:00
Energi
20%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 8283.27

utholdenhet
393.296
786.59
hurtighet
993.098
1986.20
dressur
1058.346
2116.69
galopp
1382.026
2764.05
trav
53.8015
107.60
hopp
261.067
522.13
Rase: FullblodshestAlder: 7 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 167 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 488 kg
Pelstype: Linfarget fuks Født den: 03/11/2024
Oppdretter: Castilla Gevinst: 201 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0110
Terreng 0110
Sprangridning 0110
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 12322.49
utholdenhet1411.60  galopp3253.63
hurtighet2577.23  trav671.88
dressur2328.29  hopp2079.84
BLUP:
14.90
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1411.6
1411.6
hurtighet
2577.24
2577.24
2577.24
dressur
2328.29
2328.29
2328.29
galopp
3253.63
3253.63
3253.63
3253.63
trav
671.886
671.886
hopp
2079.84
2079.84
2079.84
Merren har 1175 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +32, hurtighet: +32, dressur: +32, galopp: +32, trav: +32, sprang: +32

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
20. juni 2027
Boks:
boks 1* lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* klassisk sal 1* klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 8 år 2 måneder
reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom