chakvan321

Ansiennitet : 4238 dager
Generell rangering : 260.
Reservere : 753 791 equus
Tidligere eiere
Ponni New Forest-ponni Svart
16:45
Energi
48%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 510.51

utholdenhet
101.179
202.36
hurtighet
4.2
8.40
dressur
118.6095
237.22
galopp
12.3675
24.73
trav
4.2
8.40
hopp
14.701
29.40
Rase: New Forest-ponniAlder: 5 år 4 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 137 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 409 kg
Pelstype: Svart Født den: 04/12/2024
Oppdretter: chakvan321

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 1532.00
utholdenhet321.72  galopp214.48
hurtighet199.16  trav183.84
dressur337.04  hopp275.76
BLUP:
-33.85
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia
New Forest-ponni
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
321.72
321.72
hurtighet
199.16
199.16
dressur
337.04
337.04
galopp
214.48
214.48
trav
183.84
hopp
275.76
275.76
Merren har 96 ferdighetsstjerner.

cramponsBrodder

utholdenhet: +12


Ridesenter

Sunna er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 6 år 2 måneder
reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom