Luna94

Ansiennitet : 855 dager
Generell rangering : 145.
Reservere : 5 498 526 equus
Tidligere eiere

Røyskatt

compagnonhermine
veselevanoce
22:00
Energi
50%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 18670.00

utholdenhet
1555
3110.00
hurtighet
1505
3010.00
dressur
1585
3170.00
galopp
1555
3110.00
trav
1565
3130.00
hopp
1570
3140.00
Rase: GuddommeligAlder: 1793 år 2 måneder
Dyreart: RidepegasusHøyde: 144 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 388 kg
Pelstype: Guddommelig Født den: 04/01/2025
Oppdretter: Luna94 Gevinst: 500 010 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 056104183
Travløp 059113174
Terreng 070111165
Sprangridning 059101134
Dressur 046112170
Genetisk potensial Totalt: 18670.00
utholdenhet3110.00  galopp3110.00
hurtighet3010.00  trav3130.00
dressur3170.00  hopp3140.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia

Dyktighet

utholdenhet
3110
3110
3110
3110
hurtighet
3010
3010
3010
dressur
3170
3170
3170
3170
galopp
3110
3110
3110
3110
trav
3130
3130
3130
3130
hopp
3140
3140
3140
3140
Merren har 1813 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +15, hurtighet: +15, dressur: +15, galopp: +15, trav: +15, sprang: +15

sangmedusePegasus

utholdenhet: +3, hurtighet: +4, dressur: +4

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

falabellaFalabella

utholdenhet: +9, dressur: +8, sprang: +7

tapisclassique2xblancrouge2** klassisk salunderlag

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bonnet2xrougevert2** Ørehette

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bande2xrouge2** Bandasjer

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bonuscouleurFarge

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

compagnonhermineRøyskatt

utholdenhet: +10


Veselé Vánoce er en av julehestene.

Den 25. hver måned blir Klapp-knappen til en gaveknapp.

Klikk på den for å komme:

Veselé Vánoce kan ikke selges.

Du kan øke ferdighetene hennes ved å bruke passene dine.

Se en liste over alle som eier Veselé Vánoce

Ridesenter

Frem til:
10. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj halm
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** westernsal 3*** western-hodelag 1* western-salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Veselé Vánoce kan ikke avles.
arbreStamtre