Spekki

Ansiennitet : 862 dager
Generell rangering : 112.
Reservere : 20 178 917 equus
Tidligere eiere

Røyskatt

compagnonhermine
veselevanoce
11:45
Energi
91%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 18670.00

utholdenhet
1555
3110.00
hurtighet
1505
3010.00
dressur
1585
3170.00
galopp
1555
3110.00
trav
1565
3130.00
hopp
1570
3140.00
Rase: GuddommeligAlder: 1755 år 2 måneder
Dyreart: RidepegasusHøyde: 145 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 464 kg
Pelstype: Guddommelig Født den: 06/01/2025
Oppdretter: Spekki Gevinst: 294 898 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 091147118
Travløp 09313782
Terreng 011412171
Sprangridning 013911776
Dressur 022113374
Genetisk potensial Totalt: 18670.00
utholdenhet3110.00  galopp3110.00
hurtighet3010.00  trav3130.00
dressur3170.00  hopp3140.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia

Dyktighet

utholdenhet
3110
3110
3110
3110
hurtighet
3010
3010
3010
dressur
3170
3170
3170
3170
galopp
3110
3110
3110
3110
trav
3130
3130
3130
3130
hopp
3140
3140
3140
3140
Merren har 1813 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +16, hurtighet: +16, dressur: +16, galopp: +16, trav: +16, sprang: +16

sangmedusePegasus

utholdenhet: +3, hurtighet: +4, dressur: +4

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

compagnonhermineRøyskatt

utholdenhet: +10


Veselé Vánoce er en av julehestene.

Den 25. hver måned blir Klapp-knappen til en gaveknapp.

Klikk på den for å komme:

Veselé Vánoce kan ikke selges.

Du kan øke ferdighetene hennes ved å bruke passene dine.

Se en liste over alle som eier Veselé Vánoce

Ridesenter

Navn:
Frem til:
11. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj halm
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Veselé Vánoce kan ikke avles.
arbreStamtre