Spekki

Ansiennitet : 862 dager
Generell rangering : 112.
Reservere : 20 178 917 equus
Tidligere eiere

Krølltukan

compagnonpinatacurlcrestedaracari
Ridehest Nokotahest Brun overo
18:00
Energi
18%
Helse
59%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 25518.91

utholdenhet
2092.8935
4185.79
hurtighet
1472.854
2945.71
dressur
3041.1515
6082.30
galopp
686.2365
1372.47
trav
3300.5925
6601.19
hopp
2165.7275
4331.45
Rase: NokotahestAlder: 28 år
Dyreart: RidehestHøyde: 149 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 514 kg
Pelstype: Brun overo Født den: 25/02/2025
Oppdretter: Spekki Gevinst: 21 396 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 061014
Cutting 01366
Trail class 015167
Reining 010147
Western pleasure 0101011
Genetisk potensial Totalt: 19772.71
utholdenhet3245.60  galopp1447.40
hurtighet2288.57  trav4730.45
dressur4702.39  hopp3358.29
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: After Eight FunLight
Stammor: Caitríona Furuberget
Nokotahest
62.5%
Tennessee Walker
37.5%

Dyktighet

utholdenhet
3245.6
3245.6
3245.6
3245.6
hurtighet
2288.57
2288.57
2288.57
dressur
4702.4
4702.4
4702.4
4702.4
4702.4
galopp
1447.4
1447.4
trav
4730.45
4730.45
4730.45
4730.45
4730.45
hopp
3358.29
3358.29
3358.29
3358.29
Merren har 1920 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +16, hurtighet: +16, dressur: +16, galopp: +16, trav: +16, sprang: +16

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

compagnonpinatacurlcrestedaracariKrølltukan

utholdenhet: +5


Ridesenter

Navn:
Frem til:
19. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj halm
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom