Castilla

Ansiennitet : 1139 dager
Generell rangering : 118.
Reservere : 1 408 843 equus
Tidligere eiere
Ponni Belgisk Rideponni Svart fuks
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
96%

Ferdigheter

Totalt: 10470.83

utholdenhet
924.9145
1849.83
hurtighet
664.5085
1329.02
dressur
848.6935
1697.39
galopp
1012.534
2025.07
trav
562.513
1125.03
hopp
1222.253
2444.51
Rase: Belgisk RideponniAlder: 15 år 4 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 148 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 418 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 15/04/2025
Oppdretter: Castilla Gevinst: 3 577 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0232
Travløp 0936
Terreng 0124
Sprangridning 0253
Dressur 010115
Genetisk potensial Totalt: 9684.69
utholdenhet1742.59  galopp1850.48
hurtighet1249.44  trav1056.29
dressur1550.19  hopp2235.69
BLUP:
88.96
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Hesten forsvant
Stammor: Hesten forsvant
Belgisk Rideponni
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
1742.59
1742.59
1742.59
hurtighet
1249.44
1249.44
dressur
1550.19
1550.19
galopp
1850.48
1850.48
1850.48
trav
1056.29
1056.29
hopp
2235.7
2235.7
2235.7
Hesten har 912 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +38, hurtighet: +38, dressur: +38, galopp: +38, trav: +38, sprang: +38

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
15. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom