Castilla

Ansiennitet : 1139 dager
Generell rangering : 118.
Reservere : 1 408 843 equus
Tidligere eiere
Ponni Belgisk Rideponni Svart fuks
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7229.88

utholdenhet
586.0695
1172.14
hurtighet
307.503
615.01
dressur
379.468
758.94
galopp
954.0685
1908.14
trav
244.0085
488.02
hopp
1143.8245
2287.65
Rase: Belgisk RideponniAlder: 6 år 4 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 148 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 438 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 02/07/2025
Oppdretter: Castilla Gevinst: 982 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0111
Travløp 0333
Terreng 0621
Sprangridning 0003
Dressur 0422
Genetisk potensial Totalt: 9244.65
utholdenhet1672.08  galopp1770.26
hurtighet1191.17  trav1012.79
dressur1474.26  hopp2124.09
BLUP:
13.19
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Hesten forsvant
Stammor: Hesten forsvant
Belgisk Rideponni
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
1672.08
1672.08
1672.08
hurtighet
1191.17
1191.17
dressur
1474.26
1474.26
galopp
1770.26
1770.26
1770.26
trav
1012.79
1012.79
hopp
2124.09
2124.09
2124.09
Merren har 869 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +38, hurtighet: +38, dressur: +38, galopp: +38, trav: +38, sprang: +38

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
15. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom