Vampiric

Ansiennitet : 753 dager
Generell rangering : 102.
Reservere : 8 434 561 equus
Tidligere eiere
Ponni Highlandponni Lys grå
11:30
Energi
71%
Helse
38%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5051.64

utholdenhet
769.296
1538.59
hurtighet
524.493
1048.99
dressur
492.521
985.04
galopp
92.034
184.07
trav
112.201
224.40
hopp
535.2765
1070.55
Rase: HighlandponniAlder: 29 år 4 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 146 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 410 kg
Pelstype: Lys grå Født den: 23/07/2025
Oppdretter: Vampiric Gevinst: 551 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0362
Sprangridning 05115
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 5750.97
utholdenhet1386.29  galopp693.96
hurtighet969.63  trav818.61
dressur912.72  hopp969.74
BLUP:
70.12
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1386.29
1386.29
hurtighet
969.639
969.639
dressur
912.729
912.729
galopp
693.962
693.962
trav
818.61
818.61
hopp
969.74
969.74
Merren har 517 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +13, hurtighet: +13, dressur: +13, galopp: +13, trav: +13, sprang: +13

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
23. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
havre 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Sky 5750.97 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom