Knuffel1L

Ansiennitet : 5664 dager
Generell rangering : 91.
Reservere : 1 966 167 equus
Tidligere eiere
Ridehest Curlyhest Brun
11:00
Energi
77%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 21833.03

utholdenhet
2878.133
5756.27
hurtighet
1847.852
3695.70
dressur
1667.587
3335.17
galopp
1323.7275
2647.45
trav
2038.163
4076.33
hopp
1161.054
2322.11
Rase: CurlyhestAlder: 23 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 156 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 453 kg
Pelstype: Brun Født den: 25/07/2025
Oppdretter: Knuffel1L Gevinst: 31 832 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0003
Reining 0000
Western pleasure 0001
droite
Genetisk potensial Totalt: 18061.97
utholdenhet4754.57  galopp2194.21
hurtighet3066.31  trav3356.95
dressur2766.37  hopp1923.55
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Gustavius Curlys by Lena
Stammor: Tara Curlys by Lena
Curlyhest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
4754.57
4754.57
4754.57
4754.57
4754.57
hurtighet
3066.31
3066.31
3066.31
dressur
2766.37
2766.37
2766.37
galopp
2194.22
2194.22
2194.22
trav
3356.95
3356.95
3356.95
3356.95
hopp
1923.55
1923.55
1923.55
Hesten har 1749 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +16, hurtighet: +16, dressur: +16, galopp: +16, trav: +16, sprang: +16

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
12. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Mister Rain er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom