Pajero2

Ansiennitet : 5204 dager
Generell rangering : 67.
Reservere : 21 970 615 equus
Tidligere eiere
Ridehest Berberhest Blakk
19:30
Energi
23%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 17525.90

utholdenhet
2360.937
4721.87
hurtighet
1984.8085
3969.62
dressur
1888.0925
3776.18
galopp
703.581
1407.16
trav
522.8525
1045.70
hopp
1302.679
2605.36
Rase: BerberhestAlder: 11 år
Dyreart: RidehestHøyde: 159 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 447 kg
Pelstype: Blakk Født den: 28/07/2025
Oppdretter: Pajero2 Gevinst: 1 259 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0021
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0400
Western pleasure 01450
droite
Genetisk potensial Totalt: 14444.07
utholdenhet3617.95  galopp1301.54
hurtighet3039.10  trav1006.24
dressur2887.07  hopp2592.17
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3617.95
3617.95
3617.95
3617.95
hurtighet
3039.1
3039.1
3039.1
dressur
2887.07
2887.07
2887.07
galopp
1301.54
1301.54
trav
1006.24
1006.24
hopp
2592.17
2592.17
2592.17
Hesten har 1387 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +15, hurtighet: +15, dressur: +15, galopp: +15, trav: +15, sprang: +15

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
10. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** westernsal 3*** western-hodelag 1* western-salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

M » Blaze 14444-100 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom