Lise98

Ansiennitet : 910 dager
Generell rangering : 309.
Reservere : 2 569 998 equus
Tidligere eiere

Shika

compagnonshika
Ridehest Nokotahest Svart Overo
12:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 23027.55

utholdenhet
1528.0385
3056.08
hurtighet
1296.756
2593.51
dressur
3031.4205
6062.84
galopp
694.2
1388.40
trav
2583.2325
5166.47
hopp
2380.127
4760.25
Rase: NokotahestAlder: 23 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 454 kg
Pelstype: Svart Overo Født den: 05/08/2025
Oppdretter: Sassanach Gevinst: 40 289 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0444
Travløp 0284
Terreng 031118
Sprangridning 0664
Dressur 00722
Genetisk potensial Totalt: 19084.68
utholdenhet2530.13  galopp1147.18
hurtighet2145.94  trav4277.22
dressur5031.20  hopp3953.01
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Automatiserte kjøp Ameras
Stammor: F BLUP 19001 Ameras
Nokotahest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
2530.13
2530.13
2530.13
hurtighet
2145.94
2145.94
2145.94
dressur
5031.2
5031.2
5031.2
5031.2
5031.2
galopp
1147.18
1147.18
trav
4277.22
4277.22
4277.22
4277.22
hopp
3953.01
3953.01
3953.01
3953.01
Merren har 1852 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

compagnonshikaShika

trav: +8

tailbraid1Haleflette

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2


Ridesenter

Formula One er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Drektighet

chevalSiden: 10 måneder
maleStamfar: Danny 20337

Informasjon:

reproductionBedekninger: 11
arbreStamtre
chevalAvkom