motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 781 equus
Tidligere eiere
Ridehest KWPN Epleskimmel
14:45
Energi
29%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3069.89

utholdenhet
43.304
86.61
hurtighet
40.262
80.52
dressur
603.22
1206.44
galopp
58.4245
116.85
trav
341.7835
683.57
hopp
447.9485
895.90
Rase: KWPNAlder: 11 år
Dyreart: RidehestHøyde: 156 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 470 kg
Pelstype: Epleskimmel Født den: 03/09/2025
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 6086.39
utholdenhet863.99  galopp549.93
hurtighet803.30  trav1293.18
dressur1473.31  hopp1102.67
BLUP:
26.99
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Little Charming Tst1
Stammor: Sólin #1 stóðhross
KWPN
75.0%
Nokotahest
15.5%
Tennessee Walker
9.5%

Dyktighet

utholdenhet
863.997
863.997
hurtighet
803.303
803.303
dressur
1473.31
1473.31
galopp
549.931
549.931
trav
1293.18
1293.18
hopp
1102.67
1102.67
Merren har 552 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8


Ridesenter

S22 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Drektighet

chevalSiden: noen timer
maleStamfar: 20 23051.09 Hirundinidae

Informasjon:

reproductionBedekninger: 5
arbreStamtre
chevalAvkom