motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 896 equus
Tidligere eiere
Ponni Fjording Brunblakk
13:00
Energi
42%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 6258.33

utholdenhet
189.014
378.03
hurtighet
144.5325
289.06
dressur
1222.2425
2444.49
galopp
183.0845
366.17
trav
1037.6385
2075.28
hopp
352.6545
705.31
Rase: FjordingAlder: 7 år 2 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 145 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 427 kg
Pelstype: Brunblakk Født den: 02/09/2025
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 11414.74
utholdenhet1984.41  galopp1043.47
hurtighet1516.17  trav2623.51
dressur2570.40  hopp1676.78
BLUP:
-12.64
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: 20 Logi Chance Acres
Stammor: Willfred FunLight
Fjording
50.0%
Tennessee Walker
25.0%
Nokotahest
25.0%

Dyktighet

utholdenhet
1984.41
1984.41
1984.41
hurtighet
1516.17
1516.17
dressur
2570.4
2570.4
2570.4
galopp
1043.47
1043.47
trav
2623.51
2623.51
2623.51
hopp
1676.78
1676.78
1676.78
Hesten har 1085 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8


Ridesenter

Frem til:
9. desember 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom