PrinsesseIngrid

Ansiennitet : 66 dager
Generell rangering : 778.
Reservere : 512 444 equus
Tidligere eiere
15:30
Energi
73%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 1029.04

utholdenhet
69.628
139.26
hurtighet
143.5245
287.05
dressur
122.705
245.41
galopp
109.095
218.19
trav
16.077
32.15
hopp
53.49
106.98
Rase: FullblodshestAlder: 20 år
Dyreart: RidehestHøyde: 161 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 461 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 04/09/2025
Oppdretter: PrinsesseIngrid Gevinst: 1 643 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0001
Travløp 0001
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0010
Genetisk potensial Totalt: 1540.00
utholdenhet176.02  galopp406.10
hurtighet321.55  trav84.70
dressur291.06  hopp260.57
BLUP:
35.36
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia
Fullblodshest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
176.02
hurtighet
321.55
321.55
dressur
291.06
291.06
galopp
406.1
406.1
hopp
260.57
260.57
Merren har 99 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +32, hurtighet: +32, dressur: +32, galopp: +32, trav: +32, sprang: +32

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

selleclassique2x2** Klassisk sal

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +5, hurtighet: +5, dressur: +5, galopp: +5, trav: +5, sprang: +5


Ridesenter

Navn:
Frem til:
7. november 2026
Boks:
boks 1* lin

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom