motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 896 equus
Tidligere eiere
Ridehest KWPN Fuks
14:45
Energi
27%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7435.99

utholdenhet
743.942
1487.88
hurtighet
144.3635
288.73
dressur
1258.417
2516.83
galopp
173.971
347.94
trav
1057.831
2115.66
hopp
339.4695
678.94
Rase: KWPNAlder: 11 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 156 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 468 kg
Pelstype: Fuks Født den: 19/09/2025
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 11125.36
utholdenhet1837.20  galopp924.55
hurtighet1371.19  trav2603.13
dressur2575.50  hopp1813.79
BLUP:
33.49
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Weltall Furuberget
Stammor: Sólin #1 stóðhross
KWPN
50.0%
Tennessee Walker
25.0%
Nokotahest
25.0%

Dyktighet

utholdenhet
1837.2
1837.2
1837.2
hurtighet
1371.19
1371.19
dressur
2575.5
2575.5
2575.5
galopp
924.553
924.553
trav
2603.13
2603.13
2603.13
hopp
1813.79
1813.79
1813.79
Merren har 1056 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

Frem til:
27. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 12 år
reproductionBedekninger: 5
arbreStamtre
chevalAvkom