Arctic

Ansiennitet : 360 dager
Generell rangering : 108.
Reservere : 1 148 163 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Skimlet
23:15
Energi
33%
Helse
100%
Moral
88%

Ferdigheter

Totalt: 6495.84

utholdenhet
501.5585
1003.12
hurtighet
248.8315
497.66
dressur
988.841
1977.68
galopp
241.103
482.21
trav
534.83
1069.66
hopp
732.757
1465.51
Rase: NokotahestAlder: 5 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 442 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 02/10/2025
Oppdretter: Arctic Gevinst: 2 052 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0070
Cutting 0100
Trail class 0001
Reining 0043
Western pleasure 0001
droite
Genetisk potensial Totalt: 10719.11
utholdenhet1353.03  galopp787.30
hurtighet1208.77  trav2359.96
dressur2804.84  hopp2205.19
BLUP:
-36.38
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Hesten forsvant
Stammor: S 3134.06 Gᥣoᥕιᥒg Stᥲrs
Nokotahest
50.0%
Knabstruper
50.0%

Dyktighet

utholdenhet
1353.03
1353.03
hurtighet
1208.77
1208.77
dressur
2804.84
2804.84
2804.84
galopp
787.308
787.308
trav
2359.97
2359.97
2359.97
hopp
2205.19
2205.19
2205.19
Merren har 1014 ferdighetsstjerner.

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

S 10719.11 mix er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom