trolljo

Ansiennitet : 5110 dager
Generell rangering : 294.
Reservere : 61 625 097 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Svart
14:45
Energi
20%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 279.10

utholdenhet
5.5615
11.12
hurtighet
5.3225
10.64
dressur
55.5595
111.12
galopp
25.841
51.68
trav
5.8715
11.74
hopp
41.393
82.79
Rase: FullblodshestAlder: 1 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 152 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 313 kg
Pelstype: Svart Født den: 11/11/2025
Oppdretter: trolljo

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 8045.85
utholdenhet1351.18  galopp760.39
hurtighet1031.82  trav1764.87
dressur1821.77  hopp1315.82
BLUP:
-93.97
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: X
Stammor: Serianna Chance Acres
Fullblodshest
25.3%
Mustang
25.3%
Nokotahest
22.2%
Tennessee Walker
17.1%
Trakehner
10.1%

Dyktighet

utholdenhet
1351.18
1351.18
hurtighet
1031.82
1031.82
dressur
1821.77
1821.77
1821.77
galopp
760.393
760.393
trav
1764.87
1764.87
1764.87
hopp
1315.82
1315.82
Merren har 749 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +32, hurtighet: +32, dressur: +32, galopp: +32, trav: +32, sprang: +32


Ridesenter

Navn:
Frem til:
15. november 2026
Boks:
boks 1* lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* klassisk sal 1* klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

pictoalertXeri kan trene fra 2 år.
Hun er bare 1 år 8 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertXeri kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 1 år 8 måneder år gammel!

Informasjon