Castilla

Ansiennitet : 1138 dager
Generell rangering : 118.
Reservere : 1 406 980 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Svart
20:30
Energi
82%
Helse
100%
Moral
95%

Ferdigheter

Totalt: 15330.83

utholdenhet
822.9135
1645.83
hurtighet
1504.607
3009.21
dressur
1499.6545
2999.31
galopp
2103.794
4207.59
trav
392.966
785.93
hopp
1341.479
2682.96
Rase: FullblodshestAlder: 20 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 166 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 485 kg
Pelstype: Svart Født den: 23/11/2025
Oppdretter: Castilla Gevinst: 6 227 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 02312
Travløp 0171412
Terreng 07917
Sprangridning 051117
Dressur 011610
Genetisk potensial Totalt: 12456.21
utholdenhet1423.88  galopp3297.43
hurtighet2606.88  trav675.62
dressur2350.55  hopp2101.84
BLUP:
94.88
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Hesten forsvant
Stammor: Hesten forsvant
Fullblodshest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
1423.88
1423.88
hurtighet
2606.88
2606.88
2606.88
dressur
2350.55
2350.55
2350.55
galopp
3297.43
3297.43
3297.43
3297.43
trav
675.628
675.628
hopp
2101.84
2101.84
2101.84
Merren har 1189 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +36, hurtighet: +36, dressur: +36, galopp: +36, trav: +36, sprang: +36

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
14. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 1
arbreStamtre
chevalAvkom