Calibra

Ansiennitet : 2892 dager
Generell rangering : 361.
Reservere : 37 647 010 equus
Tidligere eiere
Ponni Belgisk Rideponni Linfarget leverfuks
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2907.35

utholdenhet
127.237
254.47
hurtighet
99.774
199.55
dressur
327.373
654.75
galopp
360.339
720.68
trav
90.8765
181.75
hopp
448.075
896.15
Rase: Belgisk RideponniAlder: 3 år
Dyreart: PonniHøyde: 148 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 433 kg
Pelstype: Linfarget leverfuks Født den: 03/12/2025
Oppdretter: 123987

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

philotes' klapptilpasset klipp

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 11844.22
utholdenhet2133.90  galopp2255.13
hurtighet1534.35  trav1296.77
dressur1889.11  hopp2734.96
BLUP:
-76.03
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: G Skimlet 123987`s stutteri
Stammor: J Lin Leverfuks
Belgisk Rideponni
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
2133.9
2133.9
2133.9
hurtighet
1534.35
1534.35
dressur
1889.11
1889.11
1889.11
galopp
2255.13
2255.13
2255.13
trav
1296.77
1296.77
hopp
2734.96
2734.96
2734.96
Hesten har 1127 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +14, hurtighet: +14, dressur: +14, galopp: +14, trav: +14, sprang: +14

clippingTilpasset klipp

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2


Ridesenter

Frem til:
10. februar 2027
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** westernsal 3*** western-hodelag 1* western-salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom