Castilla

Ansiennitet : 1139 dager
Generell rangering : 118.
Reservere : 1 406 980 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Lys grå
20:30
Energi
75%
Helse
100%
Moral
83%

Ferdigheter

Totalt: 14601.80

utholdenhet
801.369
1602.74
hurtighet
1469.8075
2939.61
dressur
1407.848
2815.70
galopp
1985.7695
3971.54
trav
381.7345
763.47
hopp
1254.372
2508.74
Rase: FullblodshestAlder: 17 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 165 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 476 kg
Pelstype: Lys grå Født den: 16/12/2025
Oppdretter: Castilla Gevinst: 4 713 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 02811
Travløp 051213
Terreng 031414
Sprangridning 07157
Dressur 03315
Genetisk potensial Totalt: 11960.43
utholdenhet1360.93  galopp3180.90
hurtighet2500.17  trav649.14
dressur2258.14  hopp2011.14
BLUP:
92.96
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Hesten forsvant
Stammor: Hesten forsvant
Fullblodshest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
1360.93
1360.93
hurtighet
2500.18
2500.18
2500.18
dressur
2258.14
2258.14
2258.14
galopp
3180.9
3180.9
3180.9
3180.9
trav
649.141
649.141
hopp
2011.14
2011.14
2011.14
Hesten har 1140 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +12, hurtighet: +12, dressur: +12, galopp: +12, trav: +12, sprang: +12

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Frem til:
14. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj halm
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom