Phoenix

Ansiennitet : 1234 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 5 408 112 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart
11:30
Energi
77%
Helse
82%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 20741.81

utholdenhet
503.5095
1007.02
hurtighet
427.316
854.63
dressur
3501.1415
7002.28
galopp
227.665
455.33
trav
2974.7835
5949.57
hopp
2736.488
5472.98
Rase: NokotahestAlder: 26 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 449 kg
Pelstype: Svart Født den: 14/12/2025
Oppdretter: Tikitok

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0001
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 23556.50
utholdenhet3121.58  galopp1414.83
hurtighet2650.15  trav5279.23
dressur6216.44  hopp4874.27
BLUP:
60.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3121.58
3121.58
3121.58
3121.58
hurtighet
2650.15
2650.15
2650.15
dressur
6216.44
6216.44
6216.44
6216.44
6216.44
6216.44
galopp
1414.83
1414.83
trav
5279.23
5279.23
5279.23
5279.23
5279.23
hopp
4874.27
4874.27
4874.27
4874.27
4874.27
Hesten har 2299 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern2x2** Westernsal

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bridewestern2x2** Western-hodelag

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

cома 23556.50 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom