Lukas

Ansiennitet : 4671 dager
Generell rangering : 6.
Reservere : 319 420 equus
Tidligere eiere
Føll Akhal-Teke Blakk
08:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 7118.40

utholdenhet
942.142
1884.28
hurtighet
600.8275
1201.65
dressur
743.1865
1486.37
galopp
406.825
813.65
trav
194.064
388.13
hopp
672.1545
1344.31
Rase: Akhal-TekeAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 92 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 92 kg
Pelstype: Blakk Født den: 07/09/2026
Oppdretter: Lukas

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 23059.27
utholdenhet6103.93  galopp2635.73
hurtighet3892.63  trav1257.30
dressur4814.93  hopp4354.74
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6103.93
6103.93
6103.93
6103.93
6103.93
6103.93
hurtighet
3892.63
3892.63
3892.63
3892.63
dressur
4814.94
4814.94
4814.94
4814.94
4814.94
galopp
2635.73
2635.73
2635.73
trav
1257.3
1257.3
hopp
4354.74
4354.74
4354.74
4354.74
Hesten har 2249 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Svart
F er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertF kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon